GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

1) Resmikontor.com sitesi müşterilerinin veri güvenliğini 128 bit SSL sertifikası ile sağlamaktadır.

2) Sistemimizde resmikontor.com'e ait olan marka ve logolar dışında kullanılmakta olan tüm marka. amblem ve logoların hakları tamamen sahiplerine aittir.

3) Resmikontor.com web sitesi olası tüm teknolojik imkanlar kullanılarak virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış ve bu yönde tedbir alınmıştır. Fakat site kullanıcıları yine de kendi virüs tarama veya engelleme tedbirlerini almak yükümlülüğündedirler. Bu açıdan kullanıcılar. resmikontor.com web sitesine girmiş olmaları nedeniyle. kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendilerinin sorumlu olduklarını kabul ederler.

4) Resmikontor.com web sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin eksik veya hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Resmikontor.com. web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle yaşanabilecek herhangi bir zarardan kesinlikle sorumlu değildir.

5) Resmikontor.com sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme. kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve sitede kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Resmikontor.com web sitesinin hatasız olması için en ileri teknoloji ve en yüksek teknik altyapıyı kullanıyor olmakla birlikte. sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

6) Resmi makamlardan bayiye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi bilgi talebi gelmesi ve/veya kullanıcının resmikontor.com sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde. resmikontor.com kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7) Sistem kullanıcılarının. şifrelerini veya kimlik doğrulama araçlarını. telefonlarını. maillerini vs vs.. başkalarına vermiş veya kaybetmiş – çaldırmış olmalarından dolayı bayiliklerini başka biri veya birilerinin kullanarak bayinin zararına sebep olması sonucunda resmikontor.com sitesinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

8) Mevcut platform internet üzerinde olmasından dolayı her ne kadar tedbir alınsa da bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Hiçbir teknolojik sistem tamamen güvenli. ve kırılamaz. sızılamaz değildir. Resmikontor.com. tüm bayilerine gelişkin bir güvenlik. şifreleme ve iki aşamalı güvenlik (2FA) desteği sunmakta ve teknolojik olarak alınabilecek tüm güvenlik olanaklarını BAYİNİN AYARLAMALARI ve İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA kullanmaları üzerine sunmaktadır. Bunun yanı sıra bayi de kendi güvenlik önlemlerini kendi veri güvenliğini kendi bilgisayarında veya erişim sağladığı tüm cihazlarında almak zorundadır. Bu önlemlerin alınmaması veya yetersiz alınması sonucunda uğranabilecek zararlardan resmikontor.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

9) Resmikontor.com sisteminde. sistemi geliştirmek. istatistikler sonucunda varsa eksikleri tespit edebilmek ve giderebilmek amacı ile istatistiki olarak özel bilgi olmayan bilgileri toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet web tarayıcının türü. işletim sisteminiz. bölgeniz. bize ulaşım şekliniz. işlem yapılan ürünler gibi bilgiler gösterilebilir.

10) Bu gizlilik ve güvenlik şartlarımız. T.C. yasalarına uygun olarak. hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu şartların herhangi bir maddesi. yasadışı. geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa. o halde söz konusu madde bu maddeler arasından çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliği etkilenmeyecektir.

11) Herhangi bir anlaşmazlık vukuunda hukuki başvurular ile ilgili olarak Ankara Adliyeleri ve Ticaret Mahkemeleri yetkili kılınmıştır.

12) Resmikontor.com sitesine giriş yaparak burada belirlenmiş tüm şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

scroll up