Firmamız Hakkında

Özcell İletişim uzman kadrosuyla siz saygı değer Müşterilerinin istekleri doğrultusunda bireysel ve bayi ağıyla parça kontör ve paket yükleme servis ve satışı yapan bir şirkettir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda siparişte bulundukları parça kontör ve diğer ürünlerimizin satış aşamalarında müşteri ile irtibat halinde bulunularak yapılan işlemlerin bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaştırma yükümlülüğünü görev edinmiştir.

 

MİSYONUMUZ,

Müşterilerimizin günlük hayatına mobil iletişimin katabileceklerini sürekli geliştirerek(GÜVENİLİR SEÇİM)leri olmak amacına TUTKUYLA BAĞLIYIZ.

 

VİZYONUMUZ,

İş ortaklarımız  ile yürüttüğümüz sürdürülebilir büyüme programıyla,Türkiye'nin iletişim sektörünün,en fazla ciro pazar payı kazanan takımı olmak,

 

7/24 Online işlem Sektöründe Resmi Kontör Kimdir?
Firmamız 2006 Yılının Şubat Ayında Hizmete Girmiş Kısa Bir Süre İçersinde Sektörde En Önde Gelen Firmalarla Yarışmaya Başlamış ve Dün İç Anadolunun Bugün İse Telekomünikasyon Teknoloji İnternet Bilişim Hizmetlerine Kadar Türkiye'nin Piyasasını Belirleyen En Lider Firmadır.Büyüyerek ve Her Geçen Gün Kitlesel Bayii Ağını Zenginleştiren Resmi Kontor, Bu Büyüme Hızını Bayiilerimizin Bize Sunduğu Güvenle Kazanmaktadır.Bayiilerimiz İle Görüştüğümüz Her Anı Değerlendiren Sadece Kendi Çalışma Yönetimi İle Değil Bayiilerinin Tavsiye Ettiği Çalışma Türlerini Hayata Geçiren İlk Firmadır.Bayiilerimizin Bize Duyduğu Güven ve İlgiden Dolayı Teşekkürlerimizi Bir Borç Bilmekteyiz.
www.resmikontor.com Telekomünikasyon,Teknoloji ve 7/24 Online Kontör Türkiye 'nin en büyük pazar payını kazandıran,görüş ve önerilere hitap eden LİDER Bir Firmadır.

 

Biz Daha Kaliteli ve Daha İyi Bir Hizmet Verene Kadar En İYİSİ BİZİZ

scroll up